• cine-max.sk

    frontend, backend, TYPO3

    onweb.sk - Telefónne číslo - Tvorba web stránok

Tvorba frontendu, backendu a nákupného procesu pre CINEMAX

CINEMAX je najväčšou sieťou multikín, ktorá disponuje najväčším premietacím plátnom IMAX na Slovensku. Momentálne rozširuje svoje pole pôsobnosti aj v Rumunsku.

Tvorba web stránok Bratislava, Tvorba www stránok Bratislava

Čo sme robili na stránke
CINEMAX

Zadanie
Spoločnosť CINEMAX sa rozhodla pre celkovú obnovu svojej web stránky s cieľom zjednodušiť poskytovanie informácií o práve premietaných filmoch a zvýšiť podiel predaných lístkov prostredníctvom internetu s dôrazom na užívateľov mobilných telefónov.

Čo sme robili
Spolupracovali sme na vývoji celého systému ponúkania služieb spoločnosti CINEMAX, vrátane web stránky s rôznymi zobrazeniami programu kina, rozšírenými filtrami, špeciálnou mobilnou verziou, monitormi pred kinosálami, ako aj nákupný kiosk. Celý systém bol vyvinutý na robustnom CMS TYPO3.

Ako web pomohol nášmu zákazníkovi?
Vďaka lepšej prehľadnosti webu, špeciálnej verzii pre mobilné telefóny a odladenému nákupnému procesu sme výrazne zvýšili podiel predaných lístkov prostredníctvom web stránky.

Vieme pomôcť aj Vášmu podnikaniu

Ako Vám vieme pomôcť pri budovaní alebo rozvoji Vašej firmy

Potrebujete web stránku s predpokladom veľkej návštevnosti vybudovanú na robustnom a stabilnom systéme TYPO3, web stránku so špeciálnymi funkcionalitami, alebo interný systém vyvinutý na mieru? Neváhajte sa nám ozvať. Naša spoločnosť je aktívna od roku 2009 a disponuje tímom odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami.

Vyvíjame veľké riešenia, portály, ako aj kvalitné stránky pre menšie firmy, alebo eshopy s niekoľko tisíc produktami. Poskytujeme komplexné služby v oblasti marketingu, webdizajnu a programátorských prác.