Ponuka našich služieb – tvorba web stránok, eshopov, firmená identita, marketing

Zaoberáme sa tvorbou web stránok, internetových obchodov, a ďalších riešení na internete…

Tvorba web stránok Bratislava, Tvorba www stránok Bratislava

Tvorba web stránok

Web stránka je dnes samozrejmosťou pri takmer každom druhu podnikania.
Má podobný význam ako Vaša kamenná prevádzka a rovnako je to podobné aj so zákonitosťami, ktorými sa riadite pri Vašej výrobni, kancelárií, alebo predajne.

Pre každý druh podnikania sa vyžaduje iný prístup k tvorbe web stránok. Treba si uvedomiť, že vytvorením web stránky proces nekončí, všetko však záleží od typu Vášho podnikania a sily Vašej konkurencie. Web stránky dokážeme vytvoriť presne podľa vašich nárokov a potrieb s ohľadom na Váš rozpočet. Jednoduchú web stránku vieme vytvoriť už do troch dní od dodania všetkých potrebných podkladov. Všetky ďalšie potrebné informácie sa dozviete na linku:

Tvorba loga Bratislava, Tvorba corporate identity Bratislava

Tvorba loga

Logo a firemná identita (corporate identity) sú neoddeliteľnou súčasťou Vašej firmy. Logo bude sprevádzať Vašu spoločnosť väčšinou po celú dobu jej fungovania.

Z tohto dôvodu sa na tvorbe loga a firemnej identity neoplatí šetriť. Nakoľko mierne zvýšená investícia do kvalitného loga spôsobí to, že Vaši zázaníci si logo ľahko zapamätajú a spôsobí to v očiach zákazníkov lepší obraz o Vašej firme. Navyše kvatilne spracovaná firemná identita Vám ušetrí množstvo nákladov v budúcnosti. Pretože ak sa jedného dňa rozhodnete firemnú identitu prerobiť budete musieť investovať nielen do vytvorenia nového loga a identity, ale zároveň aj po prerábky všetkých už vytvorných firemných materiálov…

Tvorba eshopov Bratislava, Tvorba internetových obchodov Bratislava

Tvorba eshopov

Vytvorenie eshopu, ecommerce, alebo B2B sa môže výrazne líšiť v závislosti od požiadaviek klienta. Jednoduchšie eshopy vieme vytvoriť približne do 7 dní. Pri náročnejších eshopoch, kde sú požiadavky na funkcionalitu vyššie, vieme časový odhad projektu poskytnúť až po vzájomnej komunikácii. Medzi náročnejšie požiadavky patrí napr. neštandardný nákupný proces, prepojenie s externými aplikáciami, veľkoobchodný model eshopu s individuálnymi zľavami pre odberateľov a iné. Pri výbere eshopovej platformy tiež záleží na tom, koľko položiek bude eshop obsahovať a akú bude mať odhadovanú dennú návštevnosť. Pre ecommerce riešenie vieme ponúknuť aj množstvo marketingových aktivít, cez ktoré vieme zvýšiť predaj Vašich produktov.

Tvorba portálov Bratislava, Tvorba portálových riešení Bratislava

Tvorba portálov

Tvorba rozsiahlych web stránok, portálov, prípadne iných aplikačných riešení (napríklad v CRM systéme) si vyžaduje projektovú dokumentáciu o funkcionalitách systému. Požiadavky na funkcionalitu bývajú väčšinou náročné a preto sa bez projektovej dokumentácie nedá jednoznačne určiť odhadovaný čas vývoja. Rozsiahly projekt môže trvať mesiace až roky, čo sa samozrejme odráža aj vo výslednej cene projektu. Vo väčšine prípadov si náročné portálové riešenia vyžadujú aj prípravu na vysokú návštevnosť. Preto je pri vývoji portálu alebo veľmi rozsiahlej web stránky takmer vždy nutné robiť grafiku aj programovanie na mieru a obvykle sa vyžaduje aj virtuálny alebo dedikovaný server.

SEO optimalizácia Bratislava, SEO experti v Bratislave

SEO optimalizácia

Web stránka, alebo eshop pokiaľ nie je jednoducho vyhľadateľná vo vyhľadávačoch má podobný význam ako keby ani neexistovala. Existujú špecifické prípady ak sa využívajú iné formy marketingu napr. ako sú sociálne siete ako Facebook, Instagram , ale vo väčšine prípadov táto poučka platí.

Na to aby sa web stánka dala jednoducho vyhľadať vo vyhľadávačoch treba pri jej tvorbe myslieť na viacero dôležitých vecí a množstvo detailov.

Pri optimalizácií pre vyhľadávače – SEO treba myslieť aj na ľudí ktorí pristupujú na vyhľdávač cez mobil, nakoľko výsledky vyhľadávania cez PC a mobil sa môžu značne líšiť.

Marketingové analýzy Bratislava, Hotjar, Google analýzy

Marketingové analýzy

Kvalitne vytvorená web stránka by mala byť ľahko nájditeľná vo vyhľadadáva byť užívateľsky prístupná aby návštevník na stránke našiel ihneď požadovanú informáciu.

Z tohto dôvodu používame rôzne analytické nástroje aby sme dostali požadované informácie o Vašej konkurencii, správnosti štruktúry stránky, jej umiestnenie vo vyhľadávači a množstvo ďalších cenných informácií…

Vďaka týmto  informáciám dokážeme zoptimalizovať Vašu web stránku, alebo eshop tak aby Vám prinášal viac návštevníkov a v neposlednom rade aj zvýšený finančný prínos.

Nenašli ste požadovanú službu?

Okrem týchto služieb ponúkame aj mnoho ďalších

Neznamená, že ju nerobíme. Z dôvodu, že sa snažíme venovať prioritne našim zákazníkom snažili sme sa na našej web stránke popísať iba najdôležitejšie služby. Okrem služieb popísaných v jednotlivých sekciách sa venujeme aj programovaniu na mieru v rôznych programovacích jazykoch a na rôznych platformách, infografike, starostlivosti o web stránku, eshop, alebo portál, 3d ilustráciám, animáciám, správa serverov a mnohé ďalšie činnosti. Okrem toho vieme zabezpečiť fotografa na firemné fotenie zamestanacov, alebo produktov, natočenie firemného, alebo iného videa, postprodukciu…

V prípade záujmu o akúkoľvek  službu z oblasti dizajnu,  programovania, marketingu, alebo analýz sa nám ozvite a nájdeme riešenie.