• Riešenia

    čo môžeme pre Vás urobiť

    Web stránka, eshop, reklama, marketing - riešenie od nás - onweb.sk

Ponuka našich služieb

Zaoberáme sa tvorbou web stránok, internetových obchodov, a ďalších riešení na internete..

Tvorba web stránok

Jednoduché webové vizitky sú určené pre klientov webových stránok, ktorí nepotrebujú získavať zákazníkov z internetu pomocou optimalizácie pre vyhľadávače a uprednostňujú inú formu reklamy. Zároveň je žiadúce, aby prezentácia týchto klientov vyzerala pútavo a prehľadne. Webovú vizitku vieme vytvoriť orientačne za jeden až tri dni. Znamená to, že môže byť určená aj pre klientov, ktorí z rôznych dôvodov (napr. kvôli prezentácii u partnera) potrebujú v krátkom čase web stránku. Naše webové vizitky taktiež poskytujú rýchle a kvalitne spravené dočasné riešenie pre novú firmu.

Tvorba loga

Malé firmy vo väčšine prípadov požadujú od našej spoločnosti cenovo prijateľné riešenie. Tvorba web stránky pre malú firmu obvykle pozostáva z redakčného systému na správu obsahu. Zvyčajne má do 15 podstránok a základnú SEO optimalizáciu. Web stránka by mala byť prehľadná a návštevník stánky by mal okamžite vedieť nájsť požadovanú informáciu. Tvorba web stránky pre malú firmu trvá spravidla od 3 do 7 dní v závislosti od rozsahu a dodaných materiálov. Novo založené spoločnosti vo väčšine prípadov vyžadujú aj tvorbu loga a základnej corporate identity.

Seo optimalizácia

Tvorba web stránok pre stredné firmy v závislosti od portfólia klienta zvyčajne zahŕňa 8 až 30 podstránok a náročnejšiu SEO optimalizáciu. V porovnaní s malými firmami je pri stredných firmách oveľa dôležitejšie zameranie na prehľadnosť stránky. Preto vo väčšine prípadov pre klienta vytvárame návrh grafiky a návrh intuitívnej logickej štruktúry, aby sa zákazník vedel rýchlo dostať k požadovaným informáciám. Mnohí klienti požadujú aj interaktívne funkcie stránky ako napríklad interaktívne webové formuláre, filtre na web stránke a ďalšie pokročilé funkcionality. Čas potrebný na vytvorenie web stránky pre strednú firmu sa obvykle pohybuje v intervale 7 až 20 dní.

Tvorba eshopov

Vytvorenie eshopu, ecommerce, alebo B2B sa môže výrazne líšiť v závislosti od požiadaviek klienta. Jednoduchšie eshopy vieme vytvoriť približne do 7 dní. Pri náročnejších eshopoch, kde sú požiadavky na funkcionalitu vyššie, vieme časový odhad projektu poskytnúť až po vzájomnej komunikácii. Medzi náročnejšie požiadavky patrí napr. neštandardný nákupný proces, prepojenie s externými aplikáciami, veľkoobchodný model eshopu s individuálnymi zľavami pre odberateľov a iné. Pri výbere eshopovej platformy tiež záleží na tom, koľko položiek bude eshop obsahovať a akú bude mať odhadovanú dennú návštevnosť. Pre ecommerce riešenie vieme ponúknuť aj množstvo marketingových aktivít, cez ktoré vieme zvýšiť predaj Vašich produktov.

Tvorba portálov

Tvorba rozsiahlych web stránok, portálov, prípadne iných aplikačných riešení (napríklad v CRM systéme) si vyžaduje projektovú dokumentáciu o funkcionalitách systému. Požiadavky na funkcionalitu bývajú väčšinou náročné a preto sa bez projektovej dokumentácie nedá jednoznačne určiť odhadovaný čas vývoja. Rozsiahly projekt môže trvať mesiace až roky, čo sa samozrejme odráža aj vo výslednej cene projektu. Vo väčšine prípadov si náročné portálové riešenia vyžadujú aj prípravu na vysokú návštevnosť. Preto je pri vývoji portálu alebo veľmi rozsiahlej web stránky takmer vždy nutné robiť grafiku aj programovanie na mieru a obvykle sa vyžaduje aj virtuálny alebo dedikovaný server.

Marketingové analýzy

Treba napísať ( Analytics, Web Master Tools, Hotjar )

Prečo sa pri Vašom projekte rozhodnúť pre nás?

Naše služby
Potrebujete web stránku, internetový obchod, portál, logo, SEO alebo potrebujete spropagovať Vašu firmu ?

TVORBA WEB STRÁNOK
Chcete vytvoriť modernú a pútavú web stránku ?

PROGRAMOVANIE APLIKÁCIÍ
Webové alebo mobilné aplikácie, ktoré pomôžu Vášmu biznisu

SEO OPTIMALIZÁCIA
Aby Vašu web stránku našli zákazníci na internete

REKLAMA NA INTERNETE
Aby Vaša firma, alebo prezentácia bola vidieť

TVORBA ESHOPOV
Predávajte Vaše produkty na internete

MOBILNÉ APLIKÁCIE
Oslovte užívateľov mobilných telefónov a tabletov

ONWEB