Ponuka našich služieb – tvorba web stránok, eshopov, firemná identita, marketing

Zaoberáme sa tvorbou web stránok, internetových obchodov a ďalších riešení na internete

Tvorba web stránok Bratislava, Tvorba www stránok Bratislava

Tvorba web stránok

Web stránka je dnes samozrejmosťou pri takmer každom druhu podnikania.
Má podobnú funkciu ako Vaša kamenná prevádzka a takisto sa na web stránke uplatňujú aj princípy, ktorými sa riadite vo Vašej výrobni, kancelárií, alebo predajni.

Pre každý druh podnikania sa vyžaduje iný prístup k tvorbe web stránok. Treba si uvedomiť, že vytvorením web stránky proces nekončí, všetko však závisí od typu Vášho podnikania a sily Vašej konkurencie. Web stránky dokážeme vytvoriť presne podľa Vašich nárokov a potrieb s ohľadom na Váš rozpočet. Jednoduchú web stránku vieme vytvoriť už do troch dní od dodania všetkých potrebných podkladov. Všetky ďalšie potrebné informácie sa dozviete na linku

Tvorba loga Bratislava, Tvorba corporate identity Bratislava

Tvorba loga

Logo a firemná identita (corporate identity) sú neoddeliteľnou súčasťou Vašej firmy. Logo bude sprevádzať Vašu spoločnosť po celú dobu jej fungovania.

Z tohto dôvodu sa na tvorbe loga a firemnej identity neoplatí šetriť. Väčšia investícia do kvalitného loga Vám zabezpečí to, že Vaši zákazníci si logo ľahko zapamätajú a vytvorí lepší obraz o Vašej firme. Navyše kvalitne spracovaná firemná identita Vám v budúcnosti ušetrí množstvo nákladov, pretože ak sa jedného dňa rozhodnete firemnú identitu prerobiť, bude potrebné investovať nielen do vytvorenia nového loga a identity, ale zároveň aj do prerábania všetkých existujúcich firemných materiálov.

Tvorba eshopov Bratislava, Tvorba internetových obchodov Bratislava

Tvorba eshopov

Vytvorenie eshopu, ecommerce, alebo B2B sa môže výrazne líšiť v závislosti od požiadaviek klienta. Jednoduchšie eshopy dokážeme vytvoriť približne do 7 dní. Pri náročnejších eshopoch, kde sú požiadavky na funkcionalitu vyššie, vieme časový odhad projektu poskytnúť až po vzájomnej komunikácii. Medzi náročnejšie požiadavky patrí napr. neštandardný nákupný proces, prepojenie s externými aplikáciami, veľkoobchodný model eshopu s individuálnymi zľavami pre odberateľov a iné. Pri výbere eshopovej platformy tiež záleží na tom, koľko položiek bude eshop obsahovať a akú bude mať odhadovanú dennú návštevnosť. Pre ecommerce riešenie ponúkame aj množstvo marketingových aktivít, prostredníctvom ktorých zvýšime predaj Vašich produktov.

Tvorba portálov Bratislava, Tvorba portálových riešení Bratislava

Tvorba portálov

Tvorba rozsiahlych web stránok, portálov, prípadne iných aplikačných riešení (napríklad v CRM systéme) si vyžaduje projektovú dokumentáciu o funkcionalitách systému. Požiadavky na funkcionalitu bývajú väčšinou náročné a preto sa bez projektovej dokumentácie nedá jednoznačne určiť odhadovaný čas vývoja. Rozsiahly projekt môže trvať mesiace až roky, čo sa samozrejme odráža aj vo výslednej cene projektu. Náročné portálové riešenia vyžadujú vo väčšine prípadov aj prípravu na vysokú návštevnosť. Preto je pri vývoji portálu alebo veľmi rozsiahlej web stránky takmer vždy nutné robiť grafiku aj programovanie na mieru a obvykle sa vyžaduje aj virtuálny alebo dedikovaný server.

SEO optimalizácia Bratislava, SEO experti v Bratislave

SEO optimalizácia

Pokiaľ webstránku alebo eshop nie je možné jednoducho vyhľadať prostredníctvom vyhľadávačov, je to podobný stav, ako keby vôbec neexistovala. V špecifických prípadoch sa využívajú iné formy marketingu, napr. sociálne siete ako Facebook či Instagram, ale vo väčšine prípadov platí vyššie uvedená skutočnosť.

Aby bolo možné web stránku jednoducho vyhľadať vo vyhľadávačoch, je potrebné pri jej tvorbe myslieť na viacero dôležitých aspektov a množstvo detailov.

Pri optimalizácií pre vyhľadávače – SEO je potrebné myslieť aj na ľudí, ktorí pristupujú na vyhľadávač cez mobil, pretože výsledky vyhľadávania cez PC a mobil sa môžu značne líšiť.

Marketingové analýzy Bratislava, Hotjar, Google analýzy

Marketingové analýzy

Kvalitne vytvorená web stránka by sa mala dať ľahko vyhľadať vo vyhľadávači a mala by byť užívateľsky prístupná, aby návštevník na stránke ihneď našiel požadovanú informáciu.

Z tohto dôvodu používame rôzne analytické nástroje, aby sme dostali požadované informácie o Vašej konkurencii, správnosti štruktúry stránky, jej umiestnení vo vyhľadávači a množstvo ďalších cenných informácií.

Vďaka týmto informáciám dokážeme zoptimalizovať Vašu web stránku alebo eshop tak, aby Vám prinášal viac návštevníkov a v neposlednom rade aj zvýšený finančný prínos.

Nenašli ste požadovanú službu?

Okrem týchto služieb ponúkame aj mnoho ďalších

To však neznamená, že ju neposkytujeme. Z dôvodu, že sa snažíme venovať prioritne našim zákazníkom, na našej web stránke sme uviedli iba najdôležitejšie služby. Okrem služieb popísaných v jednotlivých sekciách sa venujeme aj programovaniu na mieru v rôznych programovacích jazykoch a na rôznych platformách, infografike, starostlivosti o web stránku, eshop, alebo portál, 3D ilustráciám, animáciám, správe serverov a mnohým ďalším činnostiam. Okrem iného zabezpečujeme aj fotografa na firemné fotenie zamestanacov alebo produktov, natočenie firemného, alebo iného videa, postprodukciu a iné.

V prípade záujmu o akúkoľvek službu z oblasti dizajnu, programovania, marketingu, alebo analýz sa nám ozvite a nájdeme riešenie.