• citycakecompany.sk

    webdesign, eshop, wordpress

    onweb.sk - Telefónne číslo - Tvorba web stránok

Tvorba internetovej stránky a eshopu CITYCAKECOMPANY

Web stránka s konfigurátorom a eshopom ponúkajúcim torty, zákusky a koláče

Tvorba web stránok Bratislava, Tvorba www stránok Bratislava

Čo sme robili na stránke
CITYCAKECOMPANY

Zadanie
Cieľom bolo redizajnovať, výrazne zjednodušiť a celkovo sprehľadniť celý web ako aj objednávací proces cez eshop, alebo priamo cez galériu.

Čo sme robili
Web stránku sme vytvorili v systéme wordpress. Zákazníkovi ponúka možnosť zakúpiť si hotovú tortu (eshop sme vytvorili v systéme woocomerce), ako aj možnosť vyskladať si tortu podľa vlastných predstáv cez konfigurátor či dokonca objednať si tortu, ktorá sa mu zapáči priamo v galérii.

Ako web pomohol nášmu zákazníkovi?
Po vytvorení a spustení web stránky sa nášmu zákazníkovi podarilo zvýšiť predaj produktov a výrazne zjednodušiť objednávací proces prostredníctvom galérie, v ktorej si zákazník môže kliknutím na obrázok objednať vybranú tortu bez nutnosti kontaktovania zamestnancov firmy a tým ušetriť čas zákazníkovi, ako aj samotným zamestnancom.

Vieme pomôcť aj Vášmu podnikaniu

Ako Vám vieme pomôcť pri budovaní alebo rozvoji Vašej firmy

Takéto a podobné riešenia optimalizujú a výrazne zvyšujú efektivitu práce Vašej firmy, keďže zákazníkovi ponúkajú rôzne spôsoby nakupovania online bez nutnosti telefonického kontaktu s Vašimi zamestnancami a často komplikovaného opisu produktu, ktorý si želá objednať. Pri takýchto riešeniach sa výrazne ušetrí čas zamestnancov firmy. Spolu so zvýšeným počtom objednávok sa riešenie stáva vysoko návratnou investíciou.

Ak si chcete prečítať viac o tvorbe web stránok a eshopov, kliknite na odkazy tvorba web stránok, tvorba eshopov, alebo nás neváhajte kontaktovať.