• haccpoint.sk

    tvorba web stránky, wordpress, SEO,

    onweb.sk - Telefónne číslo - Tvorba web stránok

Tvorba web stránky pre poradenskú spoločnosť v oblasti gastronómie

Web stránka spoločnosti HACCPoint

Tvorba web stránok Bratislava, Tvorba www stránok Bratislava

Čo sme robili na stránke
HACCPoint

Tvorba web stránok - referencia haccpoint.sk

Zadanie
Cieľ bol jasný. Vytvorenie web stránky pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá gastronomickým poradenstvom a vypracovanie dokumentácie pre gastronomické prevádzky. Medzi hlavné požiadavky zákazníka patrila prehľadnosť web stránky, použiteľnosť na mobilných zariadeniach a prínos nových klientov.

Ako sme postupovali
Web stránku sme vytvorili v CMS systéme WordPress, pretože spoločnosť ponúka veľké množstvo služieb. Na stránke sme vytvorili megamenu kvôli lepšej orientácií v ponuke služieb spoločnosti. Jednou z požiadaviek klienta bolo aby stránka slúžila na získavanie nových klientov a preto sme pracovali aj na optimalizácií pre vyhľadávače.

Ako web pomohol nášmu zákazníkovi?
Vzhľadom na to, že náš zákazník ponúka veľké množstvo služieb, web stránka je prehľadná a každý jej návštevník na nej dokáže nájsť požadované informácie. Vďaka vysokej prehľadnosti o ponuke služieb mnohonásobne stúpol záujem o služby nášho klienta. K tomuto stavu dopomohla aj optimalizácia pre vyhľadávače. Stránka spoločnosti HACCPoint sa vo výsledkoch vyhľadávania zobrazuje na horných pozíciách vo vyhľadávači Google pre akúkoľvek poskytovanú službu.

Vieme pomôcť aj Vášmu podnikaniu

Ako Vám vieme pomôcť pri budovaní alebo rozvoji Vašej firmy

Podnikáte v gastronómií, alebo poradenstve? Vieme pomôcť aj Vám.