• pricemarket.sk

    eshop, prestashop

    onweb.sk - Telefónne číslo - Tvorba web stránok

Tvorba eshopu na predaj tovaru PRICEMARKET

Internetový obchod predajcu PRICEMARKET

Tvorba web stránok Bratislava, Tvorba www stránok Bratislava

Čo sme robili na eshope
PRICEMARKET

Zadanie
Cieľom bolo vytvoriť eshop na predaj veľkého množstva tovaru (niekoľko tisíc produktov), ktorý bude v budúcnosti disponovať veľkým množstvom individuálnych riešení.

Čo sme robili
Eshop sme vybudovali v systéme Prestashop 1.7, pričom kategórie na hlavnej stránke a množstvo funkcií v backende sme naprogramovali na mieru. Systém sme prispôsobili vysokým návštevnostiam a databázu sme optimalizovali pre budúcu možnosť napojenia na vlastný na mieru navrhnutý frontend.

Ako web pomohol nášmu zákazníkovi?
Po vytvorení a spustení nového eshopu došlo k zvýšeniu tržieb z predaja produktov, zjednodušeniu správy eshopu a odstráneniu logistických problémov.

Vieme pomôcť aj Vášmu podnikaniu

Ako Vám vieme pomôcť pri budovaní alebo rozvoji Vašej firmy

Takéto riešenie Vám z dlhodobého hľadiska ušetrí Vaše financie a tým optimalizuje cash flow. Hlavnou výhodou eshopu pricemarket.sk je jeho základ v robustnom systéme prestashop s prehľadným admin rozhraním a kvalitnou databázou.

Systém eshopu Vám vďaka našej vlastnej vyvinutej téme nasadíme do Vášho eshopu za rozumnú cenu, čím znížime Vašu prvotnú investíciu. Keďže ide o robustný systém, je možné naň v budúcnosti napojiť na mieru vytvorený frontend, ktorý konkuruje aj tým najväčším eshopom a tým pádom nie je potrebné meniť celý systém, migrovať produkty a opätovne zaškoľovať Vašich zamestnancov.

Hlavnými výhodami takéhoto riešenia je individuálna prispôsobivosť a postupné budovanie celého systému podľa Vašich predstáv a potrieb.

Ak si želáte dozvedieť sa viac o eshopových riešeniach, kliknite na odkazy tvorba eshopov, alebo nás neváhajte kontaktovať.